У РФ губернатор шокував виборців виправданням: самі винні, що влада нічого не робить

Зустріч людей із чиновником затягнулася на три години. 

Губернатор Самарської області РФ Микола Меркушкін заявив виборцям, що вони будуть самі винні у бездіяльності влади, якщо не нададуть йому підтримки у 97%. Про це повідомляє The Insider.

Запис дивакуватого висловлювання у соцмережах опублікував блогер Антон Рубін.  Чиновник недоладно цитував британського державного діяча Вінстона Черчилля та вступив у дискусію із жінкою із зали, заявивши, що люди не роблять нічого для поліпшення свого життя.

"А якщо за тобою 97% - ти вимагаєш. Зрозуміло? Вимагаєш! Тому що ти кажеш: "А як я цьому народу в очі дивитимусь?". А ось полеміка, яка сталася між нами - у мене вже совість буде чиста. Якщо ми не зробимо одне, друге, третє, я буду пам'ятати ваші окуляри, ваше обличчя. І буду себе виправдовувати, що це не я не зробив для народу. Це ви самі зробили так, щоб для народу ми нічого не зробили", - звернувся Меркушкін до однієї із учасниць зустрічі.

Нагадаємо, раніше РПЦ опублікувала поради для росіянок, в якому закликала їх народжувати дітей та готуватися до бідності. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: