У РФ оголосили вирок лідеру хакерського угруповання "Шалтай-Болтай"

Чоловік пішов на угоду зі слідством. 

Сьогодні, 6 липня, Московський суд призначив покарання у 2 роки колонії лідеру хакерської групи "Шалтай-Болтай" Володимиру Анікєєву. Про це повідомляє "Інтерфакс".

Підсудний визнав свою провину у незаконному доступі до комп'ютерної інформації. За вироком суду, він проведе 2 роки у колонії загального режиму.

Прокурор просив про покарання у 2,5 року. Справа має гриф "секретно", тому суд оголосив тільки вступну та резолютивну частину вироку.

За версією слідства, Анікєєв в період 2013-2016 років, діючи в складі організованої групи спільно з іншими особами через Інтернет отримав неправомірний доступ до охоронюваної законом комп'ютерної інформації, а також скопіював її з метою подальшої продажу на використовуваних учасниками групи інтернет-ресурсах.

Нагадаємо, група хакерів під назвою "Анонімний інтернаціонал" та хакер із ніком Шалтай Болтай відомі низкою скандальних зламів. Раніше вони писали, що отримали доступ до декількох фотографій, зроблених Дмитром Медведєвим, і його особистих поштових скриньок

Також хакери публікували звіти з обідів глави РФ Володимира Путіна з першими особами інших країн.

Одним з фігурантів справи про державну зраду в російській ФСБ є майор Дмитро Докучаєв. Видання "Новая газета" пише, що за його прізвищем ховається хакер "Шалтай-Болтай", який зламував пошту прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва та інших відомих осіб. 

Залиште свій коментар