У РФ побачили руку Києва в "наркотизації російської молоді"

Борці з наркозлочинністю вважають, що Україна прагне сформувати антиросійські настрої в державі.

У Росії стверджують, що українські спецслужби за підтримки Заходу ведуть антиросійську діяльність через поширення наркотиків.

 

Про це заявив перший заступник керівника оперативно-розшукового департаменту Федеральної служби із контролю за обігом наркотиків Сергій Мосальов, передає Интерфакс.

"За нашими даними, українські спецслужби, які куруються Заходом, використовують кримінальні матриці наркобізнесу, проводять сплановану антиросійську діяльність, метою якої є наркотизація нашої молоді, формування антидержавних і антигромадських настроїв", - сказав Мосальов.

Він попередив, що "майбутні вибори в Держдуму можуть стати каталізатором цієї кримінальної активності".

Також Мосальов стверджує, що наразі український вектор впливу на наркоситуацію в Росії є одним із важливих поряд з афганської наркозагрозою.

"Українці міцно посідають друге місце після таджиків, які вчинили наркозлочини у РФ. Минулого року на 60% зросла кількість громадян України, затриманих за наркозбут. І це продиктовано не тільки і не стільки перспективністю надприбутків, а й політичними уподобаннями України", - упевнений представник відомства.

Нагадаємо, раніше в РФ У Росії в Самарській області був затриманий 30-річний диякон Свято-Воскресенського монастиря під час спроби перекинути партію героїну у виправну колонію. Затриманий розповів, що прийняв дияконський сан в 2009 році. За його словами, він вживає наркотики вже більше року, пристрастився до них "на волі", коли покинув монастир, щоб влаштувати своє особисте життя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: