Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РФ почався суд над росіянином з батальону "Азов"

Процес відбувається заочно, оскільки підсудний перебуває в Україні.

В одному з московських судів сьогодні, 14 листопада, розпочинається розгляд кримінальної справи громадянина Росії Романа Желєзнова, якого звинувачують в участі у бойових діях на Донбасі в складі батальйону "Азов", передає Інтерфакс-Україна.

Сам підсудний перебуває наразі на території України, тому суд відбудеться заочно. Скоріш за все, під час першого засідання буде оголошено обвинувальний висновок та визначено порядок дослідження доказів.

Чоловіка звинувачують в участі у збройному конфлікті (стаття 359 КК РФ). За версією слідства, навесні 2014 року він прибув до України, де добровільно вступив до складу батальйону "Азов", у складі якого Желєзнов наступні два роки спільно з іншими бійцями підрозділу брав участь в бойових діях на окупованому Донбасі. 

Нагадаємо, раніше жителя російського міста Копейськ, що у Челябінській області, було засуджено до трьох років і трьох місяців позбавлення волі в колонії загального режиму за спробу вступити до українського батальйону "Азов". Зазначається, що чоловік "дотримувався ідеології націонал-соціалізму і виїжджав в листопаді 2014 року в Україну для участі у складі батальйону "Азов" у бойових діях як найманець".

ВідеоРемонтний батальон ЗС України в зоні АТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції