У Росії 5 днів не ховали тіла дітей-сиріт через зламаний трактор

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Працівники цвинтаря не поспішали вирішувати проблему.

На Власіхінському сільському кладовищі (Росія) 5 днів не ховали тіла дітей сиріт. Про це повідомляє видання Взгляд.

Від 2 до 7 жовтня на Власіхінське кладовище привезли дев‘ять невпізнаних тіл дітей сиріт, яких мали поховати на відведеній для "невідомих" ділянці. Однак, на кладовищі зламався трактор, який рив могили.

Робітники кладовища не сповістили керівництво похоронної служби міста про проблему, та не вжили заходи для відновлення працездатності техніки, для майже десятка сирітських тіл. Натомість цвинтарні службовці закопали їх вручну на 50 сантиметрів. 

Заступник глави Барнаула Сергій Дьомін пояснив, що після того, як про надзвичайну ситуацію стало відомо керівництву міста, на місце відправили інший трактор, який за годину вирішив проблему, яка тривала кілька днів.

"Ситуація детально розібрана, вжиті заходи щодо недопущення подібних подій в майбутньому. Зараз ведеться службове розслідування. Винні будуть притягнуті до відповідальності", - заявив Дьомін.

Своєю чергою, Слідчий комітет ініціював перевірку кладовища в Барнаулі. Про це повідомила старший помічник керівника слідчого управління СК Росії по Алтайському краю Людмила Рязанцева.

"Дослідча перевірка розпочата після повідомлення в ЗМІ про те, що на міському кладовищі Барнаула кілька днів не можуть закопати могили людей, які не мають родичів. Слідчим належить вивчити факти, викладені в повідомленні, а також дати оцінку діям посадових осіб, відповідальних за поховання громадян, зокрема, оцінити чи немає в їхніх діях ознак недбальства", - повідомила вона.

За результатами перевірки буде ухвалено процесуальне рішення.

Нагадаємо, 14 серпня повідомлялося, що у Комсомольську-на-Амурі (Росія) ведмідь розрив могилу на кладовищі "Старт" і викрав тіло померлого. 

Відео Чим шкідлива традиція приносити штучні квіти на кладовища

45 тонн пластику з одного цвинтаря! А це забруднення довкілля на сотні років вперед. І все через пластикові квіти та вінки, які у поминальний тиждень активно приносять на кладовище. Потім такі квіти розносяться вітром та забруднюють землю. А ще гірше, коли на цвинтарях таке сміття спалюють - у повітря викидається величезна кількість канцерогенів, які можуть бути причиною злоякісних пухлин.    

Чим шкідлива традиція приносити штучні квіти на кладовища

Залиште свій коментар

Вибір редакції