У Шотландії можуть провести другий референдум про незалежність

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей відвідала Единбург, де обговорила Brexit з першим міністром Шотландії.

Перший міністр Шотландії Нікола Стерджен заявила, що другий референдум щодо незалежності Шотландії може бути проведений у першій половині 2017 року.

Про це пише ВВС.Russian.

Це стане можливим, якщо британський уряд почне офіційний процес виходу зі складу Європейського Союзу, не враховуючи інтереси Шотландії. Шотландія могла б залишитися у складі, як Сполученого Королівства, так і ЄС, навіть якщо Великобританія вийде з Європейського Союзу.

Кілька країн ЄС вже заявили, що виступають проти переговорів між Брюсселем і Единбургом щодо можливого членства Шотландії в ЄС.

15 липня прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей відвідала Единбург, де обговорила Brexit з першим міністром Шотландії.

Нагадаємо, що в Шотландії більшість населення підтримали подальше перебування в ЄС. Після чого влада краю попередила, що готова виконувати волю виборців, навіть якщо для цього доведеться вийти зі складу королівства і оголосити незалежність.

brexit

Референдум з питання виходу Великобританії з Євросоюзу пройшов 23 червня. Прихильники Brexit здобули перемогу на референдумі з 51,9% голосів, проти виступили 48,1%. У свою чергу громадяни Північної Ірландії і Шотландії висловилися за збереження Британії в ЄС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: