Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США дослідили корисний вплив вусів на здоров’я чоловіків

Захищена від сонця шкіра обличчя менш вразлива для новоутворень.

Американські дослідники з Канзаського університету підрахували, що в чоловіків, які не голять волосся над губою, ризик злоякісних хвороб шкіри у 16 разів менший. Це відбувається за рахунок того, що обличчя більш захищене від шкідливих сонячних променів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Найрозповсюдженіший міф про засмагу: потрібно годинами перебувати на сонці, аби організм виробив вітамін D. Насправді ж у медичному університеті підрахували, що корисну дозу ультрафіолету можна отримати і в місті, а надлишковий ультрафіолет назбирується в шкірі – саме тому злоякісні утворення частіше виникають у старших людей.

Зокрема, актинічний кератоз, який проявляється плямами на шкірі, що нагадують луску. Якщо ж не голити вуса, ризик підхопити цю болячку зменшується в рази. За підрахунками американських медиків, щоби волосся над губою працювало як захист від сонячної радіації, завдовжки воно мусить бути не менше 9 міліметрів.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Відео Вуса рятують від раку – американські дослідники

Дослідники з Канзаського університету підрахували, що в чоловіків, які не голять волосся над губою, ризик злоякісних хвороб шкіри у 16 разів менший. Усе за рахунок того, що обличчя більш захищене від шкідливих сонячних променів. Якої ж довжини мають бути вуса з медичного погляду - досліджувала ТСН.    

Вуса рятують від раку – американські дослідники

Залиште свій коментар

Вибір редакції