У Сенаті США запропонували посилити санкції проти РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нові санкції можуть стосуватися окремих галузей російської промисловості, Путіна та його оточення.

Під час слухання у Сенаті Сполучених Штатів Америки щодо доопрацювання законопроекту про введення нового пакету санкцій, запропонували розробити нові обмеження проти Росії, Путіна та його оточення.

Про це йдеться на сайті Комітету з питань банківської справи Сенату США.

Серед запропонованих варіантів санкцій розглядають ті, які будуть спрямовані на сектори оборони, фінансової сфери та кіберсектору.

Також координатор санкційної політики Деніел Фрід запропонував запровадити окремі додаткові обмеження для оточення президента РФ та проти самого Путіна.

Щодо санкцій у сфері енергетики то, за словами Фріда, вони повинні стосуватися нових проектів нафтовидобутку, а чинні - обмежувати не варто.

Нагадаємо, що після оприлюднення нових деталей у "справі Скрипалів", про розширення списку санкцій проти РФ заговорили у Великій Британії.

ВідеоУ Євросоюзі узгодили продовження санкцій проти росіян та сепаратистів

Список, найімовірніше, скадатиметься зі 154 осіб та 44 компаній. Діятимуть санкції найближчі півроку. Остаточно підтвердити рішення посли країн-членів ЄС мають вже завтра. А от про єдність санкційної політики Євросоюзу вже сьогодні говоритимуть у Києві. До України їде канцлер Австрії Себастіан Курц. 

У Євросоюзі узгодили продовження санкцій проти росіян та сепаратистів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції