Стало відомо, хто замінить Маккейна у сенаті США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Губернатор Арізони вирішив призначити на місце Маккейна колишнього сенатора штату.

Місце сенатора від штату Арізона Джона Маккейна посяде колишній сенатор Арізони, республіканець Джон Кайл, пише у вівторок, 4 вересня, Associated Press.

"Губернатор штату Арізона оголосив у вівторок, що він призначить колишнього сенатора Джона Кайла на місце Джона Маккейна в сенаті США", - йдеться у повідомленні.

Серед імен, що розглядалися, були також вдова Джона Маккейна Сінді і два колишні члени Палати представників Джон Шадегг і Метт Салмон.

Нагадаємо, американський сенатор-республіканець Джон Маккейн помер 25 серпня, у віці 81 року. Напередодні Джон Маккейн вирішив припинити лікування від онкологічної хвороби, котру виявили в нього торік. Близькі Маккейна пояснили, що хвороба ще рік тому розвивалася агресивно, а прогнози лікарів були невтішними. Однак сенатор перевершив очікування медиків і протримався рік.

ВідеоАмериканського сенатора Джона Маккейна поховали в Аннаполісі

Американського сенатора поховали в Анаполісі, на території Військово-морської академії, яку він закінчив 60 років тому, поблизу його колишнього однокурсника та друга, адмірала Чака Ларсона. До того на вихідних з Маккейном прощалися у Вашингтонському національному соборі.

Американського сенатора Джона Маккейна поховали в Аннаполісі

Маккейн був кандидатом у президенти від республіканців у 2008 році. Він відвідував Київ у дні Революції гідності та висловлював велику симпатію до України та українського народу. Протягом багатьох років сенатор залишався ключовим голосом в Республіканській партії та одним із найвідоміших американських політиків у світі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції