Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США подейкують про фінансове підґрунтя скандальних зізнань Флінна

Злі язики кажуть, що екс-радникові Трампа забракло грошей на адвокатів, а оточення президента відмовилося йому допомогти.

Колишній радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн раптово пішов на співпрацю зі слідством і визнав власну брехню через фінансові причини. В Америці кажуть, що генералові немає чим сплачувати гонорари своїх адвокатів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Підставою для чуток стала інформація про продаж будинку Флінна, який він придбав кілька років тому за майже 800 тисяч доларів. Наближені до екс-радника люди розповіли журналістам, що той образився на президента та його команду, бо прийшов до них із проханням компенсувати вартість послуг адвокатів, але дістав відмову. Нібито саме через це Флінн і почав свідчити в суді про свої таємні зв’язки з колишнім послом Росії в США Кисляком.

Відео США та РФ вели переговори про зняття санкцій з Москви після перемоги Трампа – Reuters

Політики вважають ці чутки правдоподібними. "Ми бачимо, як команда Трампа дистанціюється від Пападопулоса, від Манафорта, від Гейтса – усіх, кого зачепило слідство. Але неможливо зробити вигляд, що Трамп не був знайомий із власним радником з національної безпеки, який щойно визнав, що скоїв злочин", - зауважив сенатор Марк Уорнер. За чутками, Флінн назвав спеціальному прокурору Мюллеру прізвища людей, котрі дала розпорядження домовлятися з Росією та обіцяти зняття санкцій в разі перемоги Трампа на виборах. "Один з цих людей – зять Дональда Трампа Джаред Кушнер", - твердить публіцист агенції Аssoсiated Рress Ерік Такер.

Протягом доби сам Трамп зберігав мовчання, а потім вийшов із запевненням, що жодних оборудок з росіянами його команда не мала. І повторив це кілька разів, аби всіх уже напевне переконати. "Все свідчить про одне: немає ніякої змови. Ніякої змови. Не було абсолютно ніякої змови", - наголосив президент США.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції