Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-чиновник Обами: у Трампа спробували відхреститися від Флінна

Чотирьохзірковий генерал Майкл Флінн дійсно очолював розвідувальне управління Пентагону за часів президентства Барака Обами.

Юрист президента США Тай Кобб здійснив публічну спробу дистанціювати адміністрацію Трампа від опального Майкла Флінна, якому в п'ятницю висунули офіційні звинувачення, назвавши його "колишнім чиновником адміністрації Обами".

Про це йдеться в заяві Кобба, - пише Укрінформ.

"Сьогодні Майкл Флінн, який був радником з питань національної безпеки в Білому домі протягом 25 днів за часів адміністрації Трампа й колишній чиновник адміністрації Обами, визнав себе винним за статтею щодо неправдивих свідчень ФБР", - підкреслив Кобб.

Чотирьохзірковий генерал Майкл Флінн дійсно очолював розвідувальне управління Пентагону за часів президентства Барака Обами, однак ще в 2014 році він був звільнений з цієї посади. Флінн часто з'являвся в якості коментатора на кремлівському телеканалі Russia Today, а під час святкування 10-ї річниці RT обідав разом з російським президентом Володимиром Путіним за одним столом.

Як вже повідомлялося, один з найбільш наближених до недавнього часу в президента США Дональда Трампа радників Майкл Флінн, який мав викрито зв'язки з російським і турецьким урядами, почав працювати зі слідством на чолі з спецпрокурором Робертом Мюллером. Про це пише The New York Times. "Адвокати Майкла Флінна – колишнього радника з питань національної безпеки президента Трампа – нещодавно повідомили юристів президента, що вони більше не можуть обговорювати питання, пов'язані з розслідуванням спецпрокурора", - йдеться у публікації з посиланням відразу на чотири джерела, знайомі зі справою.

Флінн подав у відставку з посади радника глави Білого дому в лютому. У своїй заяві на звільнення він вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенса та інших про свої розмови з послом Росії". Ця відставка стала наслідком оприлюдненої в ЗМІ інформації про його таємні зустрічі з російським дипломатом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції