Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США вирішили не накладати санкції на російський держборг

Натомість обмеження будуть стосуватися "поганих осіб".

США не будуть накладати санкції на державний борг Росії після того, як міністерство фінансів країни випустило доповідь про можливі негативні наслідки таких санкцій.

Про це заявив голова Мінфіну США Стівен Мнучін, виступаючи у вівторок у Комітеті фінансових послуг Палати представників Конгресі, передає Bloomberg.

"Ми спрямуємо конкретні санкції проти поганих осіб та компаній, але не на борг", - сказав Мнучін. 

Нагадаємо, міністерство фінансів США попередило Конгрес, що нові фінансові санкції проти Росії можуть негативно вплинути на економіку країни та змусити Москву вчинити відповідні дії проти Сполучених Штатів. У доповіді відомства йдеться, що масштаби наслідків розширення санкцій щодо російського суверенного боргу та деривативів є невизначеними та можуть мати наслідки як для Російської Федерації, так і для американських інвесторів та підприємств. 

ВідеоВигідні Росії санкції: політологи заявили про можливість підміни "Кремлівського списку"

У Вашингтоні склали список із 210 наближених до Кремля олігархів та посадовців, яким можуть загрожувати санкції. Але поки цей документ більш корисніший для внутрішнього застосування самим Путіним, у якості передвиборчої технології. Після ознайомлення з документом політологи заговорили про можливість підміни списку. А таємний візит голова розвідки РФ до Штатів – став останнім кроком до гучного скандалу.

Вигідні Росії санкції: політологи заявили про можливість підміни "Кремлівського списку"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції