У США визначилися, як обмежуватимуть обіг зброї

Нові заходи не порушують права громадян на вільне носіння зброї.

Американський Білий дім оприлюднив ряд заходів щодо обмеження обігу зброї, які президент США Барак Обама має намір зробити в обхід Конгресу.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву Білого дому.

У першу чергу планується зобов'язати всіх збройових дилерів отримувати ліцензію, а також перевіряти біографії покупців, тоді як зараз зброю можна купувати без перевірки в інтернеті і на виставках.

Президент США має намір додатково найняти 200 агентів в Бюро алкоголю, тютюну, вогнепальної зброї і вибухових речовин (ATF), щоб забезпечити дотримання законів про обіг зброї. Крім того, він збирається звернутися до Конгресу з проханням виділити 500 мільйонів доларів на підвищення доступності психіатричної допомоги.

Глава Білого дому також доручить міністерствам оборони, юстиції та внутрішньої безпеки розробити заходи щодо впровадження "розумної зброї", яка стрілятиме тільки в руках користувача, що володіє ліцензією на нього.

Сам Обама раніше в понеділок на зустрічі з міністром юстиції і генеральним прокурором США Лоретою Лінч та директором ФБР Джеймсом Комі заявив, що нові заходи не порушують права громадян на вільне носіння зброї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: