У США вогонь майже вщент знищив містечко у гірській місцевості

У США вогонь майже вщент знищив містечко у гірській місцевості

Фото: Associated Press

Згоріло понад тисячу будинків.

В американській Північній Каліфорнії лісові пожежі майже повністю знищили містечко у гірській місцевості.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 18 серпня.

Завдяки завчасній евакуації минулося без жертв. Утім, вогонь випалив дощенту понад тисячу будинків. Люди змушені залишати свої домівки поспіхом. Рятувальники працюють на межі можливостей, але їм заважає занадто сильний вітер та посуха. Компанії з електропостачання попереджають про відключення. Вони змушені вдатися до такого кроку, бо є підозри, що зайнялося саме через пошкодження електропередач.

Не припиняються лісові пожежі і в Європі. Нові осередки займання зафіксували у Греції, Італії, Іспанії та Боснії і Герцеговині.

Новини світу: лісові пожежі знищили містечко у Каліфорнії і продовжують тероризувати Європу

Новини світу: лісові пожежі знищили містечко у Каліфорнії і продовжують тероризувати Європу

Вогонь вирує вже навіть у французькій Рив'єрі. Полум'я охопило понад шість тисяч гектарів територій.Через стихію постраждали шестеро вогнеборців та 20 людей, які отруїлися димом. Кілька тисяч місцевих мешканців, а також туристів довелося евакуювати. До охопленого стихією регіону вирушив французький президент Еммануель Макрон.

"На жаль, 3,5 тис. га території було випалено. Ця цифра є катастрофічною для природного фонду. Але завдяки мобілізації найгіршого вдалося уникнути. Поселення врятовані і людських жертв немає", - наголосив лідер Франції.

Як повідомлялося, у Росії зареєстровано 169 осередків лісових пожеж: вогонь охопив понад 1,5 млн гектарів. За інформацією надзвичайників, найскладніша ситуація в російській республіці Якутія. Регіональне відділення МНС Якутії, повідомляє, що там "156 природних пожеж". 

Повʼязані теми:

Наступна публікація