Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У столиці Греції анархісти захопили центральний офіс правлячої партії

Вони вимагають звільнити терористів з в'язниці і дозволити ув'язненим користуватися Інтернетом.

У неділю, 8 березня, близько 60 анархістів з угрупування "Рубікон" захопили центральний офіс правлячої ліворадикальної партії СІРІЗА в Афінах.

Вони вимагають закрити в'язниці особливо суворого режиму, звільнити члена терористичної організації "17 листопада" Сави Ксіроса, зменшити термін довічного ув'язнення до 12 років, скоротити строк попереднього тримання під вартою до 12 місяців, обмежити використання експертизи ДНК у якості доказів, дозволити ув'язненим користуватися інтернетом та вільне відвідування ув'язнених, повідомляє РИА Новости.

Крім цього анархісти вимагають звільнення родичів членів терористичної організації "Змова вогняних осередків", які були затримані кілька днів тому за звинуваченням у пособництві терористичній діяльності.

Одночасно кілька десятків ув'язнених, у тому числі за звинуваченням у тероризмі, почали голодування.

"Наша акція здійснена на знак солідарності з учасниками голодування. Ми не будемо сторонніми спостерігачами у боротьбі за ліквідацію законів, які нас тероризують", - йдеться в заяві, розміщеній на сайті анархістських організацій.

В захопленому офісі знаходяться офіційний представник СІРІЗА і секретар організації, які закрилися в своїх кабінетах.

До приходу СІРІЗА до влади її опоненти звинувачували партію в підтримці анархістів.

Нагадаємо, в кінці лютого ліві радикали палили машини і трощили вітрини в центрі Афін, протестуючи проти дій нового уряду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції