У світі зросла смертність від коронавірусу - ВООЗ

У світі зросла смертність від коронавірусу - ВООЗ

Фото: Associated Press

За тиждень, 29 листопада – 5 грудня, зафіксували понад 52 500 нових смертей.

Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила, що кількість нових смертей від коронавірусу за тиждень зросла на 10% порівняно з попереднім тижнем. Протягом 29 листопада – 5 грудня 2021 року у світі зафіксували понад 52 500 нових смертей. 

Про це йдеться у щотижневому епідеміологічному бюлетені ВООЗ

Згідно з інформацією ВООЗ, станом на 5 грудня у всьому світі зареєстровано майже 265 мільйонів підтверджених випадків коронавірусу та понад 5,2 мільйонів смертей внаслідок недуги. Смертність зросла на 49% в регіоні Південно-Східної Азії та на 38% в регіоні Північної та Південної Америки. Тоді як тижнева смертність зменшилася в регіонах Африки та Східного Середземномор’я на 13% і 8%. В регіонах Європи та західної частини Тихого океану смертність через коронавірус була такою ж, як і попереднього тижня.

ВООЗ зазначає, що американський регіон став єдиним, у якому зафіксували зростання і захворюваності, і смертності.

Як повідомлялося, вчені Манчестерського університету у Великій Британії з'ясували групу людей, які помирають від COVID-19 частіше за інших. 

Читайте також: 

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Повʼязані теми:

Наступна публікація