Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нині вдалося врятувати 34 особи, деякі з них - у важкому стані.

В Йорданії через раптову повінь загинули щонайменше 18 осіб, серед них переважно школярі та вчителі, повідомляє у четвер, 25 жовтня, Reuters.

Екскурсійний автобус з 37 школярами та 7 вчителями, які подорожували до курортної зони Мертвого моря, віднесло потоками води, коли у долині раптово почалася злива. 

Багато хто з цих загиблих - це діти до 14 років. Серед померлих та постраждалих було також багато членів родин, які пікнікували у популярному місці.

Ізраїль на запит йорданської влади направив на допомогу пошуково-рятувальні гелікоптери.

Під час рятувальної операції за участю поліцейських гелікоптерів та сотень військовослужбовців вдалося врятувати 34 особи, деякі з них перебувають у важкому стані.

Нагадаємо, у Росії Краснодарський край накрила сильна злива, через підтоплення низки населених пунктів введено режим надзвичайної ситуації. У результаті потужної негоди від масштабних повеней і підтоплень вже загинуло двоє осіб.

ВідеоСотні людей покинули затоплені домівки через потужну повінь на півдні Іспанії

Висока вода забрала одне людське життя - пожежник, який допомагав евакуювати місцевих, загинув у машині на залитій водою дорозі. Вантажівка, у якій пожежник їхав з двома колегами, перекинулася, і чоловіка змило водою. Нині у регіоні тривають рятувальні роботи. 

Сотні людей покинули затоплені домівки через потужну повінь на півдні Іспанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції