В Чехії вийшов журнал з Гітлером в образі афроамериканця на обкладинці

В Чехії вийшов журнал з Гітлером в образі афроамериканця на обкладинці

В Чехії вийшов журнал з Гітлером в образі афроамериканця на обкладинці

Одразу після цього Facebook заблокував сторінку журналу на 24 години.

Чеський тижневик "Рефлекс" вийшов з провокаційною обкладинкою. На ній зображений Адольф Гітлер в образі афроамериканця, а нижче - підпис: "Станемо на коліна перед усіма злочинцями, які обіцяють виправитися?".

Обкладинка опублікована на Facebook-сторінці видання. 

Редактор журналу на сайті тижневика розповів, навіщо помістив Гітлера на обкладинку: "Я просто проти всесвітнього антирасистського скандалу, який спровокувала смерть "ніжного гіганта Флойда" - людини, яка на додачу до рясного кримінального минулого, сиділа п'ять років за збройний напад на жінку на пізніх термінах вагітності. Я стурбований загальним лицемірством і удаванням боротьби з расизмом", - заявив Марек Стоніш. 

Тим часом користувачі у соцмережах поділилися на два табори: тих, хто обурені витівкою з обкладинкою і тих, хто підтримує погляди редакції журналу. Наприклад, чеська активістка Аполена Рихлікова заявила, що "Рефлекс" - дезінформаційний і расистський, і пригадала, як одного разу у статті перекрутили її цитату.

Водночас користувач під ніком Mali оцінив обкладинку схвально. "Коли розлючений натовп просить розформувати поліцію, щоб самому виконувати її роботу, це нагадує мені про початок Націонал-соціалістичної німецької робітничої партії", - написав він. 

Через шквал критики Facebook заблокував сторінку тижневика на 24 години. Втім, на сторінці видання все ще можна побачити фото обкладинки, а сам журнал продається у друкованому вигляді. 

Нагадаємо, авторитетний американський журнал Time помістив на обкладинку фото президента України Володимира Зеленського, якому присвячено головну статтю номера. "Український президент Володимир Зеленський опинився між Путіним і Трампом", - вказали у підзаголовку до статті. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація