Перейти до змісту
В Ірані третій тиждень не вщухають дощі: загинуло щонайменше 70 осіб

Від повені постраждало понад 400 тисяч людей.

Третій тиждень в Ірані йдуть дощі. Негода забрала життя щонайменше 70 осіб. Від повені постраждало понад 400 тисяч людей, пише ВВС.

Проливні дощі затопили близько 1,9 тисяч міст і селищ у 24 із 31 провінції. Деякі населені пункти опинилися в ізоляції, адже через повені рух автотранспорту став неможливим на десятках доріг. Крім того, понад 140 річок прорвали свої береги, а у деяких районах стихія зруйнувала більше 80 мостів. Також зареєстрували зсуви ґрунтів.

Причина повені не тільки проливні дощі, кажуть фахівці. Одна з причин – масова і неконтрольована вирубка лісів. За даними Організації природних ресурсів і лісового господарства Ірану, за останні 40 років площа лісів зменшилася з 3,6 мільйонів гектарів до 1,8 мільйона гектарів.

На півдні Ірану тисячі місцевих жителів, оскільки можливі нові повені в районах, що межують з Іраком.

Нагадаємо, повені в Ірані, де зазвичай переважає спекотна посушлива погода, почалися 25 березня на півночі країни в провінціях Голестан і Мазандаран, що мають вихід на Каспійське море.Місцеві чиновники не встигли попередити людей у ​​цьому районі про небезпечні для життя погодними умовами. 

Відео Масштабні повені забрали життя 62 людей в Ірані

Іще 500 місцевих жителів дістали поранень. Південь та Захід країни у воді вже понад два тижні. Найбільше постраждали провінція Фарс - там 21 загиблий. Заблоковано 80 доріг міжміського значення. Потоки змили 84 мости. За цей час зафіксували чотири сотні випадків зсувів ґрунту.  

Масштабні повені забрали життя 62 людей в Ірані

 

Залиште свій коментар