В Іспанії зросла кількість жертв аварії на залізниці

Один із постраждалих помер у лікарні.

У залізничній катастрофі в регіоні Галісія на півночі Іспанії кількість жертв сягнула чотирьох. Ще кілька десятків чоловік травмовані та знаходяться під наглядом медиків, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

"Мерія може підтвердити загибель чотирьох людей. Тіла трьох із них рятувальники витягнуть з-під завалів. Четверта жертва аварії померла в шпиталі", - пояснив представник влади Галісії Альфонсо Руеда.

ВідеоЗалізнична катастрофа на Півночі Іспанії: із рейок зійшов пасажирський поїзд

Очевидці кажуть, що аварія сталася раптово. Потяг різко знизив швидкість і вагони зійшли з рейок. "Поїзд зненацька загальмував, на нас попадали валізи, у моїх батьків сильні забиття. Нас у вагоні було четверо чи п'ятеро, і, коли ми вийшли назовні, то побачили скривавлених людей, це було жахливо", - розповідають пасажири.

Окрім іспанських правоохоронців, причини аварії розслідує португальська залізнична компанія, якій належав потяг. Але версій наразі не озвучують ні ті, ні інші. Саме в регіоні Галісія три роки тому сталася одна з найбільших залізничних аварій в Іспанії. Тоді з рейок зійшли всі вагони поїзда Мадрид-Ферроль. У катастрофі загинули 80 людей, поранень зазнали більше 140 пасажирів. Причиною трагедії стало перевищення швидкості – на небезпечній ділянці машиніст розігнав поїзд удвічі швидше дозволеного.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Залиште свій коментар

Наступна публікація