В Росії провели слідчі дії стосовно ще чотирьох українських моряків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росіяни знову діяли всупереч міжнародному праву.

В Росії протягом 4-5 квітня провели слідчі дії стосовно чотирьох військовополонених українських моряків.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Микола Полозов.

За словами адвоката слідчі дії провели щодо Віктора Беспальченка, Сергія Попова, Андрія Шевченка та Андрія Драча.

Полозов повідомив, що в четвер слідство повинно було ознайомити Беспальченка з постановами про призначення технічної експертизи артилерії катерів "Бердянськ" і "Нікополь". Коли його адвокат прибула в СУ ФСБ, з'ясувалося, що моряка відвезли для проведення амбулаторної психолого-психіатричної експертизи в інститут Сербського.

"Військовополонених Сергія Попова, Андрія Шевченка та Андрія Драча слідство ознайомило з постановами про призначення технічної експертизи артилерії МБАК "Нікополь" і "Бердянськ". Під час слідчих дій адвокати військовополонених заявили клопотання про долучення доповіді Управління Верховного Комісара ООН з прав людини, в якому статус 24-х захоплених українських моряків визначений як військовополонені", - додав адвокат.

В четверг и пятницу состоялись следственные действия в отношении ещё четверых военнопленных украинских моряков. В...

Опубліковано Николай Полозов Субота, 6 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 25 листопада два малих броньованих артилерійських катери "Бердянськ" і "Нікополь", а також рейдовий буксир "Яни Капу" здійснювали плановий перехід з Одеси в Бердянськ для створення нової бази ВМС в Азовському морі. Вранці того ж дня російський військовий корабель здійснив таран буксира "Яни Капу" недалеко від Керченської протоки. З екіпажу буксира ніхто не постраждав. Після цього російська сторона заблокувала прохід Керченською протокою. Українські кораблі простояли біля Керченської протоки до вечора 25 листопада і вирішили повернутися в Одесу. Після початку руху російські прикордонники почали переслідування українські судна, а після застосували зброю, напавши на них. Кораблі були захоплені, а 24 члени екіпажу взяті в полон. Кілька з них отримали поранення під час нападу

ВідеоРосіяни порушили міжнародне право, провівши українським морякам психіатричну експертизу без адвокатів

Про це повідомив Микола Полозов - захисник одного з наших моряків - Дениса Гриценка. Його та трьох інших полонених - Михайла Власюка, Андрія Драча та В'ячеслава Зінченка - для слідчих дій возили в медичний інститут. Полозов повідомляє - його підзахисний відповідати на запитання відмовився, пославшись на Женевську конвенцію.  

Росіяни порушили міжнародне право, провівши українським морякам психіатричну експертизу без адвокатів

Залиште свій коментар

Вибір редакції