Перейти до змісту
В Росії провели слідчі дії стосовно ще чотирьох українських моряків

Росіяни знову діяли всупереч міжнародному праву.

В Росії протягом 4-5 квітня провели слідчі дії стосовно чотирьох військовополонених українських моряків.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Микола Полозов.

За словами адвоката слідчі дії провели щодо Віктора Беспальченка, Сергія Попова, Андрія Шевченка та Андрія Драча.

Полозов повідомив, що в четвер слідство повинно було ознайомити Беспальченка з постановами про призначення технічної експертизи артилерії катерів "Бердянськ" і "Нікополь". Коли його адвокат прибула в СУ ФСБ, з'ясувалося, що моряка відвезли для проведення амбулаторної психолого-психіатричної експертизи в інститут Сербського.

"Військовополонених Сергія Попова, Андрія Шевченка та Андрія Драча слідство ознайомило з постановами про призначення технічної експертизи артилерії МБАК "Нікополь" і "Бердянськ". Під час слідчих дій адвокати військовополонених заявили клопотання про долучення доповіді Управління Верховного Комісара ООН з прав людини, в якому статус 24-х захоплених українських моряків визначений як військовополонені", - додав адвокат.

В четверг и пятницу состоялись следственные действия в отношении ещё четверых военнопленных украинских моряков. В...

Опубліковано Николай Полозов Субота, 6 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 25 листопада два малих броньованих артилерійських катери "Бердянськ" і "Нікополь", а також рейдовий буксир "Яни Капу" здійснювали плановий перехід з Одеси в Бердянськ для створення нової бази ВМС в Азовському морі. Вранці того ж дня російський військовий корабель здійснив таран буксира "Яни Капу" недалеко від Керченської протоки. З екіпажу буксира ніхто не постраждав. Після цього російська сторона заблокувала прохід Керченською протокою. Українські кораблі простояли біля Керченської протоки до вечора 25 листопада і вирішили повернутися в Одесу. Після початку руху російські прикордонники почали переслідування українські судна, а після застосували зброю, напавши на них. Кораблі були захоплені, а 24 члени екіпажу взяті в полон. Кілька з них отримали поранення під час нападу

Відео Росіяни порушили міжнародне право, провівши українським морякам психіатричну експертизу без адвокатів

Про це повідомив Микола Полозов - захисник одного з наших моряків - Дениса Гриценка. Його та трьох інших полонених - Михайла Власюка, Андрія Драча та В'ячеслава Зінченка - для слідчих дій возили в медичний інститут. Полозов повідомляє - його підзахисний відповідати на запитання відмовився, пославшись на Женевську конвенцію.  

Росіяни порушили міжнародне право, провівши українським морякам психіатричну експертизу без адвокатів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин