В Японії з'ясували джерело домішок у вакцині Moderna

В Японії з'ясували джерело домішок у вакцині Moderna

Associated Press

Результати перевірки з великою ймовірністю дають зрозуміти, що сторонні речовини можуть бути фрагментами гумових пробок флаконів.

Тверді частинки, які виявили в партії вакцини від коронавірусу Moderna в Японії, могли бути частиною пробок від флаконів.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, праці та соціального забезпечення країни, пише NHK.

Співробітники відомства отримали доповідь від компанії Takeda Pharmaceutical, яка займається доставкою цієї вакцини у Японію.

Згідно з документом, результати перевірки з великою ймовірністю дають зрозуміти, що сторонні речовини можуть бути фрагментами гумових пробок флаконів.

Частинки гуми могли потрапити в вакцину при проколі пробки голкою шприца.

Представники міністерства заявляють, що з якістю вакцини немає жодних проблем і вони не бачать необхідності призупиняти програму вакцинації.

Нагадаємо:

  • В Японії вже в шостій префектурі виявили домішки у вакцині Moderna. У флакон було знайдено "крихітну чорну речовину, що спонукало префектуру призупинити щеплення з партії, в якій був цей флакон".
  • В Японії двоє людей померли після того, як отримали щеплення від коронавірусу вакциною Moderna з партії, в якій виявили тверді частки. Чоловіки у віці 30 років померли цього місяця через кілька днів після щеплення другою дозою Moderna.

Новини світу: у Японії виявили сторонні домішки у флаконах з "Модерною"

Новини світу: у Японії виявили сторонні домішки у флаконах з "Модерною"
Наступна публікація