В Євросоюзі подовжили економічні санкції проти Росії

Санкції подовжені до 31 січня 2017 року.

Сьогодні, 1 липня, Європейський союз затвердив рішення про подовження економічних санкцій проти Росії.

Ухвалено рішення ще на півроку подовжити економічні санкції проти Росії, застосовані через її дії в Україні, повідомили в Європейській Раді, передає УНІАН.

"Рішення щодо санкцій стосовно Росії ухвалено", - йдеться в повідомленні.

В Європейській Раді також наголосили, що рішення про подовження обмежень було прийнято одноголосно "за письмовою процедурою узгодження".

Нагадаємо, у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України також запропонували подовжити контрсанкції проти РФ у відповідь на пролонгацію Росією продовольчого ембарго.

За словами заступника глави МЕРТ Наталії Микольської, пропозиція міністерства - продовжити ембарго, та заходи, які застосовуються у відповідь, на аналогічний термін, на який відповідно Російська Федерація продовжила своє.

Як відомо, після анексії Криму і початку збройного конфлікту на Донбасі США, Євросоюз і ще кілька держав в кілька етапів застосували до Росії економічні санкції. В останні кілька місяців деякі європейські політики почали обговорювати можливість їх послаблення або зняття.

17 червня Рада ЄС подовжила санкції проти окупованого Криму на 12 місяців. Санкції стосуються заборони на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестицій в окупований півострів і експорту певних товарів і технологій в Крим. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: