Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Борці за права тварин різко відреагували на виставку росіянина Павла Глазкова, звинувативши його в психічному розладі.

У Санкт-Петербурзі, автора виставки, який представив у музеї опудала тварин, які здійснюють статевий акт, звинуватили у збоченні.

У ЗМІ ця виставка викликала позитивні відгуки, але борці за права тварин різко на неї відреагували, звинувативши її творців у психічних розладах та збоченні. Про це повідомляє видання Dailystar.

"Ця виставка є просто збоченням. Як інакше це можна назвати?! Навіщо нам так показувати сексуальне життя вбитих тварин? Використовувати мертвих тварин для цього просто огидно. Ці люди хворі", - повідомила захисниця тварин Світлана Лос.

Вона сказала, що таксидерміст сам убив тварин, перш ніж зобразити мертвих тварин у позах, які здійснюють статевий акт.

Але Павло Глазков - автор виставки - спростував це.

"Я не хочу вбивати тварин, я люблю тварин, я отримав їх шкури від мисливців. Вони забирають м'ясо і постачають мені шкури, ніхто їх не вбиває тільки за шкуру. Перш за все я хотів звернути увагу на російську природу в світі тварин, а потім на їхнє інтимне життя", - прокоментував Павло Глазков.

Як повідомляє видання, Глазков - біолог і викладач. Вперше така ідея у нього з'явилася ще 10 років тому, але тільки зараз у нього вийшло зробити свою першу виставку. У Глазкова є вже 20 моделей і автор планує створити цілий музей зі своїми роботами.

"Я не знаю, чому хтось так різко реагує на мої роботи, я лише показую реальну природу. Весна прийшла, і всі в світі знову почали займатися сексом. Всі бачать на вулиці собак, кішок або голубів, які роблять це. Що в цьому такого?", - додав таксидерміст.

Залиште свій коментар

Вибір редакції