Перейти до змісту
Вчені назвали ще один небезпечний наслідок коронавірусу у дорослих

Вчені назвали ще один небезпечний наслідок коронавірусу у дорослих

Раніше таке фіксували лише у дітей.

Американські вчені виявили новий небезпечний наслідок коронавірусу - гострий запальний синдром у дорослих, який раніше знаходили у дітей після одужання від COVID-19. 

Про це повідомляє Центр з контролю і профілактики захворювань США (CDC). 

Відео Дніпровські медики: ситуація з коронавірусом у місті близька до катастрофічної

Плюс понад 200 хворих на коронавірус у Дніпрі. Це за минулу добу. Такі дані наводить Дніпровська міська рада. У той час як у мерії заявляють про достатню кількість медперсоналу, ліків та обладнання, в обласній лікарні імені Мечникова попереджають: ситуація близька до катастрофічної. В обласній владі, а також деякі експерти нарікають – на зростання кількості хворих на коронавірус вплинуло і масове святкування Дня міста. Детальніше – у сюжеті.    

Дніпровські медики: ситуація з коронавірусом у місті близька до катастрофічної

У перехворілих, як зазначається, може проявлятися синдром MIS-A, який є важким ускладненням коронавирусу у дітей і підлітків. У пацієнтів з цим синдромом виникали проблеми з серцем і шлунково-кишковим трактом. Люди стали скаржитися на аритмію, болі в животі і температуру.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано вже 16 таких випадків.

Нагадаємо, що коронавірусом з початку пандемії заразилися понад 34 мільйони осіб, більше мільйона загинули. Лідером серед захворілих залишаються США. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин