Визначена "найбрудніша" країна Євросоюзу

Визначена "найбрудніша" країна Євросоюзу

АЕС в Бельгії

Найгіршою країною Європи за рівнем екології стала Бельгія. Недалеко від неї пішли Нідерланди та Люксембург.

Перше місце в рейтингу країн Євросоюзу з найгіршою екологією посіла Бельгія. За підсумками дослідження нідерландської організації Natuur & Milieu, Бельгія набрала найменшу кількість балів серед 27 держав - членів ЄС.

Зокрема, показники якості поверхневих вод в Бельгійському Королівстві, як зазначила компанія, можуть не досягти норм Євросоюзу.

НАЗВАНО КРАЇНИ З НАЙНИЖЧОЮ ЯКІСТЮ ЖИТТЯ В ЄВРОПІ

Крім цього, країна посідає 22-е місце за кількістю поновлюваних джерел енергії і 21-е місце - за середнім рівнем викидів парникових газів на душу населення.

Також Бельгія, Нідерланди та Люксембург характеризуються найбільшими в Європі обсягами викиду оксидів азоту на квадратний кілометр, згідно з показником Environmental Performance Index (EPI), складеними Єльським університетом.

На тлі оприлюднених даних Європейське співтовариство має намір створити мережу особливих зон охорони та збереження природи "Natura 2000".

Раніше повідомлялося, що ЄС також зазнає значних проблем у зв'язку зі зміною клімату. 12 країн Європи потерпають від від перетворення своїх територій на пустелю, висушування землі та збіднення ґрунтів.

Читайте також:

Землі 12 країн Євросоюзу перетворюються на пустелю

Топ-7 катастроф, які загрожують Росії в найближчому майбутньому

Визначена країна з найнижчою якістю життя в Європі

Жертви моди: з тисяч єнотів живцем здирали шкіру для виробництва "уггі"

Повʼязані теми:

Наступна публікація