Визначена країна з найнижчою якістю життя в Європі

Всього 5% мешканців Британії вважають себе по-справжньому щасливими, а 10% хочуть виїхати з країни.

Великобританія може вважатися країною з найнижчою якістю життя в Європі, свідчать дані дослідження, проведеного сайтом uSwitch.com.

З'ясувалося, що якість життя у Великобританії гірша, ніж навіть у Польщі, незважаючи на те що економічний стан країни стабільніший, ніж деяких інших країн Європи.

Так, мешканці Польщі, Франції, Іспанії та Італії отримують менше доходів, але значно щасливіші.

Тим часом у Британії тільки 5% жителів вважають себе щасливими, а 10% і зовсім хочуть виїхати з країни.

При проведенні дослідження експерти враховували 16 критеріїв, які визначають якість життя в країні, в тому числі середній дохід, ПДВ, вартість товарів першої необхідності, ціну на паливо, продукти та електроенергію, а також умови проживання, кількість сонячних годин у році, і думки самих мешканців країни.

Головним чинником, що визначив місце Великобританії у списку, став рівень злочинності, насильства і вартості проживання.

"Тривалий робочий тиждень, мало вихідних днів, високий пенсійний вік - не надто приваблива для британців картина", - стверджують автори дослідження.

"У нас найдорожча їжа і ціни на дизельне паливо, вартість бензину - вище середнього, а сонячних днів у році менше, ніж у інших", - додають вони.

59% британців також заявили, що, зважаючи на нещодавні погроми в Лондоні, вони стурбовані станом суспільства. 49% мешканців Великобританії зазначили, що для них справжній тягар - вартість проживання, а 47% сказали, що стурбовані зростаючим рівнем злочинності та насильства.

Зазначимо, що, за результатами рейтингу американського економіста Артур Окун, до десятки найбільш нещасних країн світу входить і Україна. За "індексом нещастя" вона посіла 10-е місце (з 38 країн), між Португалією (9-е) і Грецією (11-е), які наразі перебувають на межі дефолту.

Читайте також:

Визначено Топ-20 найкращих напрямків для туризму

Київ увійшов до десятки найдорожчих міст світу

Кому в Україні жити добре: Донбасу найгірше, Києву найкраще

Україна увійшла в десятку найнещасніших країн світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: