Жертви моди: з тисяч єнотів живцем здирали шкіру для виробництва "уггі"

Тисячі єнотоподібних собак стали жертвами моди. Для виробництва дешевих "уггі" з них живцем здирали шкіру.

Уггі_3
Модне взуття - з безпорадних тварин
Для виробництва дешевої імітації модного зараз взяття "уггі" (Uggs) в Китаї забили тисячі єнотоподібних собак. З тварин здирали шкіру живцем.

Жахливі кадри масового вбивства оприлюднили британські захисники тварин – саме до Великобританії постачалися тисячі пар взуття, зробленого у такий страшний спосіб. Як, втім, і на мільйони інших ринків по всьому світу.

Оригінальні чоботи "уггі" виробляються з австралійської овчини, збір якої не завдає шкоди тварині, однак і коштують вони не менше 200 фунтів стерлінгів (понад 300 доларів). Тому ринок заполонила значно дешевша китайська підробка, для якої, як виявилося, були нелюдським способом вбиті тисячі єнотів.

Єнотоподібний собака_3
Так вбивають єнотів на догоду любителям красиво одягтися
На показаних активістами кадрах видно, як чоловіки спочатку оглушають тварину, б'ючи її об землю, потім ножами здирають хутро з ще живих звірят, а потім скидають безпорадних істот в одну купу.

Ще кілька годин єноти доживають в агонії і повільно вмирають. В одному з моментів видно закривавлену тварину без хутра, яка піднімає голову і дивиться в камеру.

Захисники тварин піддали аналізу "уггі" різних популярних марок, на деяких з яких було написано, що вони зроблені з "австралійської вовни", і виявилося, що багато зразків містили хутро єнотоподібного собаки.

Єнотоподібний собака, якого ще також називають уссурійським єнотом, - вид ссавців родини псових, що походить зі Східної Азії. Це невелика тварина, довжина тіла якої дорівнює 65-80 см, має порівняно короткий, пухнастий хвіст, маленькі та закруглені вуха, пишне хутро, зверху буре, знизу більш світле з жовтуватим відтінком.

Читайте також:

Криваві традиції Данії: юнаки щорічно вбивають 950 дельфінів, щоб стати дорослими

Російські солдати заживо спалили кошеня і зняли це на відео - "ми так в армії дуріємо"

За два дні в Канаді вбили понад 17 тисяч тюленів

Віднесений торнадо пес через 20 днів на зламаних лапах повернувся додому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: