Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
 Втручання РФ у вибори у США: спецпрокурор Мюллер готує нову справу - ЗМІ

За інформацією джерел видання, звинувачення можуть бути висунуті в найближчі декілька тижнів чи місяців. 

Спецпрокурор США Роберт Мюллер, який розслідує вплив РФ на минулі вибори у Америці, готує кримінальну справу проти росіян, які викрали інформацію Демократичної партії з метою зашкодити демократам

Про це повідомляє NBC News з посиланням на джерела.

Звинувачення висунуть тим росіянам, які, здійснивши хакерську атаку, викрали із систем національного комітету Демократичної партії електронну кореспонденцію та передали її організації WikiLeaks.

Обвинувальний акт підготують на основі розвідувальних даних, зібраних ЦРУ, ФБР, Агенством національної безпеки та Департаментом внутрішньої безпеки.

За інформацією джерел видання, звинувачення можуть бути висунуті в найближчі декілька тижнів чи місяців. 

ВідеоМюллер хоче влаштувати допит Трампа у справі про зв'язки з РФ

Спецпрокурор планує допитати президента у справі про зв'язки його передвиборного штабу США із Росією. Такий оберт у розслідуванні нині в центрі уваги всієї американської преси. Слідчим раніше вже траплялося допитувати президентів. Вони зважають не лише на слова, а й на міміку, інтонацію та жести.

Мюллер хоче влаштувати допит Трампа у справі про зв'язки з РФ

"Малоймовірно, що США зможуть екстрадіювати російських хакерів, проте цей обвинувальний акт відправить сигнал як Росії, так і американцям, які могли бути задіяні в атаці", - резюмують в повідомленні.

Як відомо, 13 громадян Росії і три російські установи звинувачують у втручанні у вибори президента США та політичний процес у країні. Обвинувальний висновок проти них направлено до суду Вашингтона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції