Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як впливає війна на дітей у зоні конфліктів. Інфографіка

580 тисяч українських малюків живуть у зоні бойових дій.

Більше 86,7 мільйона дітей до 7 років усе життя провели у зоні конфлікту.

Через це існує великий ризик для їхнього розумового розвитку.

Про це у своєму звіті повідомила Американська організація Дитячого фонду ООН UNICEF.

Відповідно до висновків експертів, малюки, які постійно живуть у зонах конфліктів, часто отримують екстремальні травми. Унаслідок цього, діти живуть у стані токсичного стресу.

Цей стан порушує зв'язок між клітинами мозку, що може викликати значні порушення у когнітивному, соціальному та фізичному розвитку.

"Крім безпосередньої фізичної загрози, з якою зіштовхуються діти, вони також підпадають під ризик отримати глибокі емоційні шрами", - пояснив член благодійної організації  Піа Брітто.

В Україні ж за 2015 рік було нараховано 580 тисяч дітей, які мешкають на непідконтрольних владі територіях, або ж біля лінії фронту.

Більше того, кожен третій з них, а це – 200 тисяч, потребує психологічної допомоги.

За рік російської агресії на Донбасі 20 малюків було убито, а 40 отримали поранення.

Діти у зоні конфлікту

Нагадаємо, що на початку літа 2015 року ТСН запустив спеціальний проект "Діти війни", метою якого став пошук янголів-охоронців та надання допомоги дітям, що постраждали внаслідок військового конфлікту на сході України.   Вісім історій, розказаних журналістами ТСН Станіславом Ясинським та Галиною Сергеєвою, вразили всю країну, та, навіть, вийшли за її кордони. Зокрема, кампанії зі збору коштів для дітей розгорнулися у США та Канаді.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції