Єврокомісія підготувала план протидії російському втручанню у вибори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Євросоюзі хочуть посилити боротьбу з фейковими новинами.

Єврокомісія представила план для протидії можливого втручання у вибори до Європарламенту, які відбудуться у травні 2019 році, та захистити низку виборів у країнах ЄС у 2020 році.

Про це у середу, 5 грудня, пише Reuters.

"Є значні докази, що вказують на те, що Росія є основним джерелом дезінформації в Європі. Дезінформація є частиною російської військової доктрини та частиною стратегії розколу та ослаблення Заходу", - сказав віце-президент Єврокомісії Андрус Ансип.

Напередодні виборів до Європейського парламенту у ЄС хочуть, щоб Facebook та Google, погодились активізувати зусилля, спрямовані на те, щоб видаляти неправдивий чи незаконний контент (розпалювання ненависті, екстремізм та онлайн-продаж контрафактної продукції).

Комісія також хоче, щоб повідомлення, що автоматично поширюються машинами або ботами, були позначені як такі.

Представлений план передбачає збільшення бюджету зовнішньополітичного відомства ЄС на стратегічні комунікації з 1,9 мільйона євро цього року до п'яти мільйонів євро наступного року.

Окрім того, упродовж двох років персонал, який займається протидією дезінформації, планують збільшити на 50-55 осіб. Нині у робочій групі "Схід" на умовах повної зайнятості працюють 14 людей.

На додачу до цього, у березні 2019 року повинна запрацювати система швидкого сповіщення про дезінформацію. Вона дозволить державам-членам ЄС швидко отримувати інформацію про початок кампанії з дезінформації, а також координувати дії у відповідь.

Нагадаємо, у листопаді кібернетичне командування США почало першу операцію, аби запобігти поширенню дезінформації та втручанню Росії. Це перша відома зарубіжна кампанія США для захисту американських виборів.

ВідеоСША накладатимуть санкції на людей та компанії за втручання у вибори

Санкції за втручання у вибори. Президент США Дональд Трамп підписав наказ, що передбачає покарання для іноземців, які втручаються у процес волевиявлення американців. Це стосується і людей, і компаній. Каратимуть за хакерські атаки на виборчі системи, пропаганду або витік конфіденційної інформації політичного характеру. Санкції передбачають замороження активів, обмеження доступу до американських фінансових установ та заборону американських інвестицій у компанії з чорного списку. 

США накладатимуть санкції на людей та компанії за втручання у вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції