З'явилось моторошне відео перших хвилин після хімічної атаки на Ідліб

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З'явилось моторошне відео перших хвилин після хімічної атаки на Ідліб

Фото: Reuters

Сирійська влада та Росія відхрещуються від бомбардування хімічною зброєю.

Опозиційні активісти заявляють про хімічну атаку на сирійську провінцію Ідліб. Щонайменше 58 осіб загинули, серед них і діти. Однак за іншими даними, померлих може бути близько сотні, поранених - понад 150, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Рятувальники на місці бомбардування у Хан-Шейхуні змушені працювати в масках. Багато потерпілих без свідомості - серед них чоловіки, жінки та діти. Перед тим, як везти до лікарні тих, хто вижив, їх обмивають, аби позбутися ймовірних хімікатів - вони могли лишитися на тілах та одязі.

Симптоми потерпілих указують на отруєння газом. Найімовірніше - зарином.

Джерела серед лікарів та інші активісти підтвердили, що одне з передмість Хан-Шейхуна обстріляне матеріалами, схожими на газ. Він викликає задуху та інші симптоми, такі як посилене дихання, звуження райдужки, блідість, загальний спазм.

Хімічна атака в Сирії: через невідомий газ задихнулися близько 60 осіб

Хімічна атака в Сирії: через невідомий газ задихнулися близько 60 осіб

Провінцію Ідліб майже цілком контролюють повстанці. За словами місцевих активістів, рейд здійснений авіацією Сирії або Росії. Утім у Москві це вже заперечили. Сирійську армію за останній час уже вдруге звинувачують у використанні хімічної зброї. Останній такий випадок трапився під час бомбардування іншого міста за два десятки кілометрів від Хан Шейхуна. У підконтрольній Дамаску армії усі звинувачення відкидають.

"Ми не використовували хімічну зброю і не будемо робити цього у майбутньому", - запевняє влада.

Утім за даними Організації об'єднаних націй уряд Башара Асада таки вдавався до хімічної зброї принаймні тричі. Тепер до термінового засідання ради безпеки ООН закликає Франція.

УВАГА! ВІДЕО МІСТИТЬ КАДРИ, ЯКІ ШОКУЮТЬ. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ДО ПЕРЕГЛЯДУ ОСОБАМ, ЯКІ НЕ ДОСЯГЛИ 18 РОКІВ ТА ЛЮДЯМ ЗІ СЛАБКОЮ ПСИХІКОЮ

Кореспондент ТСН Катерина Кікоть

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Битва за Сирію
Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація