Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
АirBaltic відкрив розпродаж на всі напрямки

Акція триватиме до 28 травня.

АirBaltic відкрив масштабний розпродаж на всі напрямки до кінця березня 2020 року. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.
 
В акції беруть участь як прямі рейси перевізника, так і рейси до різних європейських міст з пересадкою у Ризі. Можливі дати подорожі: від 12 червня 2019 року до 28 березня 2020 року.
 

Кількість місць за акційними цінами обмежена. Квитки Basic не підлягають обміну та поверненню, якщо не куплена послуга "Гарантія зміни рейсу".

Рига
www.loveexploring.com
Мінімальні ціни на прямі рейси Київ-Рига стартують від 59 євро в один бік, Львів-Рига — від 49 євро в один бік, Одеса-Рига — від 119 євро в обидва боки.
 
З України airBaltic пропонує прямі рейси з Києва, Одеси і Львова до столиці Латвії. Вартість квитків стартує від 59 євро в один бік, зі Львова - від 49 євро в один бік, а в обидва боки з Одеси від 119 євро. Крім того, авіакомпанія пропонує пасажирам вигідні варіанти перельоту в країни Європи з пересадками від 65 євро.
 
Придбати квитки та ознайомитися з умовами акції можна на офіційному сайті перевізника.
 
Нагадаємо, від 31 березня латвійська авіакомпанія АirBaltic поновила рейси за маршрутом Рига-Одеса.

ВідеоУ другій серії "Голландського скарбу" - чи можливо виростити в Україні добірні квіти

ТСН покаже другу серію спецпроекту "Голландський скарб" і дослідить - чи можливо виростити в Україні таку ж добірну квітку як у Голландії, і що таке справді великий квітковий бізнес.  

У другій серії "Голландського скарбу" - чи можливо виростити в Україні добірні квіти

Залиште свій коментар

Вибір редакції