Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Камчатці через голодних ведмедів закрили туристичний маршрут

В одному з найбільших нерестовищ басейну Курильського озера утворився дефіцит риби

На Камчатці закрили популярний туристичний маршрут - "Загадки Хакицина" у Південно-Камчатському заповіднику через скупчення голодних ведмедів. Про це повідомляє fontanka.ru з посиланням на пресслужбу Кроноцького заповідника.

У заповіднику зазначають, що зазвичай в цьому районі наприкінці літа спостерігається масовий нерестовий хід нерки, однак зараз в нерестовища заходять лише поодинокі лососі.

"Ведмеді в очікуванні їжі концентруються на березі річки, зараз там до 70 дорослих особин. Через гострий дефіцит їжі між тваринами часто виникають конфлікти. У зв'язку з цим зростає ризик агресії ведмедів і стосовно людини", — йдеться у повідомленні.

Якщо проблема з рибою не вирішиться найближчим часом, туристичні програми в басейні Курильського озера буде закрито. 

Нагадаємо, на сайті популярного порталу з розвитку туризму в Києві - Visit Kyiv опублікували незвичайне відео в якому показана столиця очима собаки. 

ВідеоЗ грецького острова Елафонісос через лісові пожежі евакуювали туристів

Третю добу пожежники не можуть загасити полум'я. Усе через сильний вітер, який роздмухує вогонь. Нині його гасять як з землі, так і з повітря. Полум'я охопило кілометрову гору на острові, через це пожежу видно за 350 кілометрів в Афінах. Пожежники припускають, найймовірніше, зайнялося в одному з подвір'їв.

З грецького острова Елафонісос через лісові пожежі евакуювали туристів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції