Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Римі туристам заборонили сидіти на знаменитих Іспанських сходах

Сума штрафу - від 100 до 450 євро.

У Римі туристам заборонили сидіти на Іспанських сходах, повідомляє The Local.

"За словами очевидців, римська туристична поліція зганяє людей, що сидять на Іспанських сходах. Відтепер пам'ятка, де цілодобово відпочивали й фотографувалися туристи, майже порожня, а поруч стоять поліцейські", - йдеться в повідомленні.

"Іспанські сходи - це витвір мистецтва, хіба можна сидіти на витворах мистецтва?", - говорить глава асоціації місцевих жителів Джанні Баттістоні, додаючи, що штрафи - це єдиний спосіб, який працює. 

Іншої думки дотримується мистецтвознавець Вітторіо Сгарбі, який вважає ці правила для туристів "занадто жорсткими". "З давніх часів туристи сиділи сходах і милувалися пейзажем", - сказав він.

Іспанські сходи, Італія, Рим
www.italiantravelconnection.com

Із початком туристичного сезону поліція постійно патрулює центр міста і стежить за дисципліною іноземних гостей.

У червні мерія столиці запровадила нові правила для туристів згідно з якими правоохоронці можуть штрафувати за все: від купання та пиття води у фонтанах, рекламування й продаж квитків у туристичних місцях, позування в костюмі центуріона для фотографій до прогулянок з голим торсом.

Іспанські сходи, зведені 1726 року архітекторами де Санктісом і Спекка. 

Це візитівка міст і не дарма вважаються найкрасивішими в Європі і входять до списку пам'яток ЮНЕСКО. 138 сходинок вигнутої форми починаються посеред площі Пьяцца-ді-Спанья і спрямовуються вгору до пагорба Пінчо. 1997 року була завершена масштабна реконструкція споруди. 

Нагадаємо, у Римі оштрафували туриста на 550 євро за збір монет у фонтані. 

ВідеоМій путівник. Сардинія - кольоровий лабіринт міста Боза та найсмачніше морозиво

Ми продовжуємо нашу подорож Сардинією. Сьогодні завітаємо до міста на березі Середземного моря, що скидається на кольоровий лабіринт  - Боза. Тут, до речі, наша знімальна група мало не заблукала. Вони просто запитали у старенького італійця дорогу до найсмачнішого морозива.   Дивіться продовження пригод українців на Сардинії в рубриці Мій путівник.  

Мій путівник. Сардинія - кольоровий лабіринт міста Боза та найсмачніше морозиво

Залиште свій коментар

Вибір редакції