Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Амстердамі туристам пропонують "одружитися" на один день

Проект "Marry An Amsterdammer" стартує наступного тижня.

В Амстердамі у рамках проекту "Marry An Amsterdammer" туристам пропонують "одружитися" з голландцем, повідомляє independent.co.uk.

Проект є частиною нової туристичної ініціативи Untourist Amsterdam, покликаної налагодити негативні наслідки надмірного туризму та покращити відносини між місцевими жителями і туристами. Одним з таких заходів є проект "Marry An Amsterdammer". 

Наразі місто відвідують 19 мільйонів людей на рік. Населення столиці Нідерландів — всього один мільйон осіб. На початку травня у місті оголосили про те, що хочуть припинити активно розвивати туризм через надмірний потік туристів.

Амстердам
unsplash.com

Церемонія триває близько 35 хвилин, а "медовий місяць" присвячений вивченню маловідомих місць міста. Незважаючи на те, що шлюб є символічним, туристи можуть подружитися з місцевим жителем і дізнатися місто його очима.

Інші цікаві ініціативи Untourist Amsterdam для відвідувачів міста включають "weed dating" – побачення з місцевим або прогулянка по парку з літньою людиною.

Нагадаємо, в Амстердамі  від 1 січня 2020 року тури по кварталу червоних ліхтарів будуть повністю заборонені.

ВідеоМій путівник. Зальцбург - перше знайомство з містом Моцарта

Сьогодні Сніданок вирушає до Австрії. Наша Наталка Щука побувала у місті, яке вражає своїм спокоєм, щасливими людьми та неймовірними горами. Місто посеред Альп, де народився Моцарт і де буквально все нагадує про геніального композитора. Мій путівник, місто Зальцбург - подорож перша. 

Мій путівник. Зальцбург - перше знайомство з містом Моцарта

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції