Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Херсонській області відкриють нові туристичні локації

На території області налічується 5 743 об’єктів культурної спадщини, зокрема пам’яток археології – 3 417, історії – 2 259, мистецтва – 67.

У Херсонській області відкриють нові туристичні локації - музей просто неба біля пам’ятника "Легендарна тачанка", будинок-музей Остапа Вишні, а також заповідник "Амадока". Про це йдеться на сайті  Херсонської облдержадміністрації. 

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв зазначив: "Легендарна тачанка, як і інші споруди монументальних часів, може стати додатковою туристичною локацією. Питання відкриття музею просто неба біля Легендарної тачанки обговоримо з керівництвом Українського інституту національної пам’яті". 

Також планують відкрити музей Остапа Вишні, нові музеї та створити десять муралів.

Херсонська область
facebook.com/pg/khersonnsku/

Начальник управління культури, молоді та спорту облдержадміністрації Михайло Линецький підкреслив велике значення створення заповідника "Амадока" в с. Червоний Маяк. "Археологічний комплекс Червоного Маяка має унікальне значення для України. Тому цілком закономірно, що саме він повинен бути ретельно досліджений та музеєфікований. На даний час підготовлено повний пакет документів для утворення закладу".

Нагадаємо, у Мукачеві у замку “Паланок” створили новий проєкт для туристів. 

Відео До +20 тепла: березнева погода в Україні б’є рекорди

В Одесі розквітли дерева та троянди. У Рівному тішаться весні тварини. Деяких у зоопарку після зими вперше випустили поніжитися під променями сонця. Тепло і сонячно у всій Україні буде аж до вихідних.  

До +20 тепла: березнева погода в Україні б’є рекорди

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції