Селфі з екзотичними тваринами посеред унікального степу в Україні.

Пандемія коронавірусу зруйнувала всі плани на відпустку за кордоном через закриті авіашляхи та зупинку транспорту. Однак це хороша нагода влаштувати свою відпустку-2020 в Україні і познайомитися із новими місцями. 

ТСН у своєму спецпроєкті "Україна All Inclusive" розповідає, де в Україні сховалася Шрі-Ланка, яке місце на мапі країни не поступається швейцарським краєвидам та де можна побачити екзотичних тварин, не виїжджаючи за кордон.

Ще одна зупинка на херсонському маршруті для відпустки - біосферний заповідник Асканія-Нова із зебрами, буйволами посеред степу.

Чим унікальний заповідник "Асканія-Нова"

Заповідник "Асканія-Нова" - унікальний куточок природи, розташований у Херсонській області. Його площа - 33 тисячі гектарів, третина з яких - недоторкана заповідна степова зона.  Це єдина подібна ділянка степу у всій Європі, адже розкопаний степ не відновлюється ніколи.

Оператор: Роман Крюков

Зараз у цих степових екосистемах налічується понад 500 видів вищих рослин і понад 3 тисяч видів тварин. 69 видів тварин, що мешкають в Асканії, занесені в Червону книгу України, 295 - охороняються Бернською конвенцією, 104 - Боннською конвенцією, а 12 - занесено в Європейський червоний список. 

Тут можна зустріти багато екзотичних та рідкісних тварин, тож цікаво буде і дорослим, і дітям.

Оператор: Роман Крюков

Як доїхати до заповідника "Асканія-Нова"

Спочатку потрібно дістатися міста Херсон. Наприклад, із Києва сюди можна доїхати потягом-інтерсіті "Київ - Херсон". Зі столиці він вирушає о 07:14, а до Херсона прибуває о 14:48.

Вартість квитків на потяг "Київ - Херсон":

  • у сидячому вагоні першого класу - 517 грн.;
  • у сидячому вагоні другого класу - 362 грн. 
Оператор: Роман Крюков

Від Херсону до "Асканії-Нова" потрібно подолати ще 143 кілометри. Це можна зробити за допомогою автобусів або ж взяти машину в оренду чи скористатися автостопом.

Ті, хто звик подорожувати власним автомобілем, зможе дістатися заповідника без зайвих проблем. 

Чим зайнятися у заповіднику "Асканія-Нова"

Сафарі варто бронювати завчасно. Місце в газелі або в дитячому потязі коштує 150 гривень з людини. Варто пам’ятати, що діти до 6 років не допускаються. Екскурсія триває 2 години, тож варто захопити із собою воду та головні убори, щоб захиститися від сонця.

Оператор: Роман Крюков

Тут можна побачити зебр, південно-американських верблюдів, індійських і африканських антилоп, оленів, лам, шотландських поні, коней Пржевальського, а ще - американських бізонів, кафрських буйволів та інших тварин. Попри те, що ці тварини із різних кліматичних поясів, їм вдалося адаптуватися до умов українського степу.

Відео Україна All inclusive: ТСН розвідала найживописніші куточки Херсонської області

Такого літа в нас ще не було. Через карантин закордонні пропозиції відпочинку - під великим питанням, і мільйони українців прицінються до відпусток на батьківщині. ТСН розвідала для вас найживописніші куточки України. Що, окрім неймовірних фото, можна отримати там і скільки це коштує. Перша історія з Херсонської області у спецпроекті "Україна All Inclusive" - тільки в ТСН. 

Україна All inclusive: ТСН розвідала найживописніші куточки Херсонської області

Залиште свій коментар