Перейти до змісту
18 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

18 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

​​​​​​​Сьогодні День ангела святкують Гаврило, Матвій

Як каже наука про імена — антропоніміка ("атропо" в перекладі з грецького означає людина, а слово "оніма" — ім'я), будь-яке ім'я несе в собі якусь таємницю, що втілилася в унікальний набір звуків, і кожне має своє емоційне забарвлення. Правильно обране ім'я позитивно впливає на характер людини, тому важливо знати, що означають імена або бути впевненим в сумісності імен, наприклад батьків і дітей, або майбутнього подружжя.

Гаврило

Ім’я Гаврило є українським варіантом прочитання давнього семітського імені Габріель (або Гаврієль). Мовознавці вважають, що воно утворилося шляхом злиття двох коренів. Перша перекладається з арамейської як "людина", а друга — "Бог". Більшість лінгвістів інтерпретують ім’я Гавриїл як "фортеця Бога", "божий слуга", "воїн небесний", проте деякі фахівці переводять його більш просто — "сильна людина Бога".

Чоловік з ім'ям Гаврило має особливий шарм. Як правило, спілкування з ним приносить велику втіху, тим більше, що він це любить. Гаврило завжди веселий і може підтримати розмову на будь-яку тему. Він досить експресивний, але відчуває співрозмовника, йому характерно почуття такту і терпіння щодо співрозмовника.

Життя носія імені Гаврило сповнено різних емоцій. Якщо він відчуває, що засмучує людей або вони його недолюблюють, то у Гаврила тут же запал згасає. Йому притаманна цікавість. Завдяки цьому Гаврила багато вважають інтелектуалом.

Для Гаврила характерні діяльність і наполегливість. Чоловік з цим ім’ям відрізнявся б великою силою волі, якщо б він адекватно реагував на жарти на свою адресу. Часто жарти зачіпають самолюбство Гаврила і він може перестати спілкуватися з жартівником, навіть якщо той нічого поганого на увазі не мав. Такий випадок змусить Гаврила шукати нові шляхи самоствердження. Однак перфекціонізм обернеться для нього і плачевними наслідками, внаслідок чого його життя буде зруйноване. Недовірливість цієї людини часто стає перешкодою на шляху до щастя.

Матвій

Ім'я має давнє єврейське коріння і означає "подарований Богом (Яхве)". Матвій може бути сміливим і наполегливим, мати блискучий успіх, але його сильні сторони можуть в одну мить стати недоліками. Тоді власник цього імені стає авторитарним, марнославним, нетерплячим, імпульсивним і безрозсудним, стає глухим до всього навколо.

Для Матвія дуже важко знайти золоту середину — все або нічого. Однак, якщо він того забажає, він може прожити своє життя в гармонії з самим собою, якщо зможе знайти головне для себе в житті, розставити свої пріоритети. Вміючи направити свою енергію в потрібне русло, Матвій досягає великих успіхів, його багатий внутрішній світ сповнений ідей.

Матвій любить спілкування, воно для нього дуже важливе. Адже емоційна підтримка необхідна йому для самореалізації. Матвій прагне втамувати свою спрагу до знань, його не лякають такі науки як психологія, соціологія, астрології та етнологія, які дозволяють йому проявити його інтелектуальність.

Свою професію Матвій вибирає зі сфери, яка виключає бізнес, але підкреслює його працьовитість (менеджмент, бухгалтерський облік, банківська справа, економіка). Можна зустріти власника цього імені в сферах, що вимагають певного ризику (поліція, військові) або ж мають елемент змагання (спорт). Матвій любить працювати руками, тому він може стати кравцем, шевцем, ковалем, скульптором і навіть хірургом.

Він щасливий, коли перебуває в стабільних стосунках. Цей чоловік зовсім не романтик, хоча не позбавлений фантазій і незвичайних підходів у спілкуванні. Свій дім він сприймає як фортецю, тому шукає дружину, якій може довіряти безроздільно. Він може бути відкритим, хоча в деяких випадках може здатися самозакоханим і навіть грубим і черствим.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин