25 грудня: іменини, походження, значення і характер імен

Дата публікації
Перегляди
1884
Поділитись:
WhatsApp
Viber
25 грудня: іменини, походження, значення і характер імен

Фото: Sunday Mirror

День ангела святкують: Венедикт (Бенедикт), Діна

Народжених 25 грудня в першу чергу цікавить все незвичайне в житті. Їх увагу привертає те, що дійсно здатне звільнити людину від мирських турбот. Більшість з тих, хто народився 25 грудня, схильні сприймати досвід ірреального стану свідомості радше як особисте досягнення. Їх важко переконати у тому, що фантастичні польоти над землею — лише плід уяви. І все ж марення наяву допомагають їм найбільш повністю розкрити артистично витончені риси особистості.

Венедикт (Бенедикт)

Ім'я має латинське коріння, що в перекладі означає "благословенний".

Це дуже добрі, спокійні діти, батькам з ними немає турбот. Розвиваються гармонійно, займаються спортом. У школі навчаються добре.

Дорослі власники цього імені - розважливі, не роблять нічого поспіхом, спочатку все обміркують. Користуються повагою друзів. Дуже обережні в справах і обов'язкові. Не люблять, коли спізнюються до них на зустріч, і самі також пунктуальні. Не цураються домашньої роботи, допомагають друзям.

Одружуються не завжди вдало, але стають гарними батьками. У Венедиктів золоті руки, вони неперевершені майстри в облаштуванні свого будинку. Гостинні, уміють розважати друзів, багато хто з них - завзяті рибалки й грибники.

Діна

Ім'я Діна має кілька версій походження. За першою версією, що йде зі Старого Завіту, переклад цього імені означає "справедливість, відплата". У Старому Завіті ім'я Діна носила єдина дочка Якова.  За другою версією, ім'я Діна арабського походження, в перекладі означає "вірна".

З дівчинкою на ім’я Діна буває важко. Ще маленькою вона проявляє різкість і дратівливість. Це позначається тонка душевна організація — Діна занадто образлива. Рідним і близьким потрібно пам’ятати про те, що Діна дуже ранима. Власниця імені мінлива — замкнутість і небалакучість чергуються з веселощами і комунікабельністю.

Володарка імені надає допомогу всім, хто звернеться до неї. Навіть необов’язково просити дівчину про підтримку, Діна прийде на допомогу сама. Але і себе образити Діна не дозволить.

Їй притаманне вміння пристосуватися до обставин.

Діна прагне вчитися, ковтає книги буквально на ходу, це книголюб, який володіє здатністю добре запам’ятовувати і швидко реагувати. Вона працелюбна і практична. На роботі її небезпідставно виділяє керівник — Діна насправді підходить до справи відповідально і бездоганно.

Дівчина часто закохується. Особливий слід залишає в душі Діни перша любов і пов’язані з цим відчуттям переживання. Їй подобаються приємні співрозмовники, які цікавляться книгами, тобто рідні з нею душі. З першого разу сімейне життя Діни не вдається.  Причиною стає складний характер, яким відрізняється Діна, він з часом не змінюється, залишається таким же прямолінійним і важким. Діна лякає чоловіків крутим норовом. Тільки найсміливіші розуміють її сутність, адже Діна за характером боєць. Вона вправна кулінарка. Чоловікові Діна зберігає вірність.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1884
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація