Австралійський ресторан покарали за дискримінацію собаки

Чоловік у супроводі подруги і собаки спробував пройти до зали ресторану, проте йому було в цьому відмовлено, незважаючи на те що вхід до закладу з тваринами-поводирями дозволений.

Австралійський ресторан покарали за те, що співробітники закладу не пустили до зали сліпого чоловіка з собакою-поводирем, пославшись на нетрадиційну сексуальну орієнтацію пса.

Інцидент з 57-річним сліпим Яном Джоллі і його собакою стався в закладі Thai Spice близько року тому. Тоді чоловік у супроводі подруги і собаки спробував пройти до зали ресторану, проте йому було в цьому відмовлено, незважаючи на те що вхід до закладу з тваринами-поводирями дозволений. Оглянувши собаку, персонал закладу порахував, що пес був "кастрований і перетворений на гея".

Розглядом випадку з Яном Джоллі зайнялася арбітражна комісія з захисту рівних можливостей, яка кілька днів тому і засудила ресторан до виплати компенсації.

Спеціальна арбітражна комісія зобов'язала керівників ресторану Thai Spice, який знаходиться в передмісті Аделаїди, виплатити 57-річному Яну Джоллі компенсацію у розмірі 1500 австралійських доларів (близько 1400 доларів США), принести йому офіційні вибачення і прослухати курс лекцій на тему рівності можливостей.

Джоллі заявив, що задоволений результатом справи, проте поскаржився на те, що відтепер він завжди буде боятися зайти з собакою-поводирем у ресторан. "Тепер цей страх буде переслідувати мене. Але я всього лише хочу бути як і всі інші - приходити в ресторан, сідати за стіл і спокійно вечеряти", - зазначив австралієць.

Керівники Thai Spice відмовилися давати будь-які коментарі.

Читайте також:

Чоловік втратив пам'ять від сексу

У московської пенсіонерки викрали Bentley

В Австралії півтораметровий крокодил зірвав заняття з аквааеробіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: