Бренд Christian Louboutin "наїхав" на виставку Ван Гога

Використання слова "лабутени" в пресі визнали використанням бренду.

Акція виставки Ван Гога до Дня Святого Валентина викликала невдоволення бренду Christian Louboutin. Про це вони заявили в листі піар-агентству, яке опікується виставкою.

Історія почалася з пісні групи "Ленінград" - "Експонат", яка починається словами "Водив мене Серьога на виставку Ван Гога", а також містить слово "лабутени" в приспіві. Журналісти поцікавилися у виставки, чи вплинув популярний хіт на відвідуваність. Як виявилося, відвідуваність зросла, а на 13-14 лютого виставка вирішила зробити акцію: всім дівчатам на підборах не нижче 10 см вхід безкоштовний, а всім чоловікам на ім'я Сергій, які прийдуть з парою, - 50% знижка. Хоча слово "лабутены" використовувало не піар-агентство, а численні видання, що поширили цю новину, свій гнів бренд обрушив саме на виставку.

"На лабутенах": у Мережі розповіли, як знімали новий кліп "Ленінграда" про нелегку жіночу долю

"Я представляю бренд Christian Louboutin в Росії. Впевнена, що ви, будучи професіоналом у своїй галузі, знаєте про порушення авторських прав і товарних знаків, і не надавали фотографії взуття Christian Louboutin різним ЗМІ, так як у джерелі, на яке посилаються ЗМІ, фотографії не було. Повинна попередити, що в даний момент ми просимо всі сайти, які опублікували дану новину, видалити присутність бренду Christian Louboutin, оскільки ми не підтверджували свою згоду на використання інтелектуальної власності з метою просування іншого бренду", - цитує лист від бренду співробітниця піар-агентства Ксенія Маренникова.

 

історія з нашою виставкою Ван Гога і горезвісними лабутенами має продовження: ми зобов'язані в кожному ЗМІ, яке перепеч...

Опубліковано Ксенією Маренниковой 27 січня 2016 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: