Через нашестя пацюків у резиденції британського прем'єра заведуть кота

Через нашестя пацюків у резиденції британського прем'єра заведуть кота

Хамфрі помер 5 років тому / Фото: AFP

Вихованця для резиденції візьмуть в одному з найвідоміших притулків для бездомних тварин у Великобританії.

У резиденції британських прем'єр-міністрів на Даунінг-стріт, 10, з'явиться кіт. Необхідність завести тварину виникла після того, як в інтернет просочилося відео, на якому чітко видно пацюка, який забігає в будівлю резиденції.

Нещодавно гризун потрапив в об'єктив телекамери BBC News, політичний оглядач якою вів репортаж біля будинку британського прем'єра Девіда Камерона. Вже за кілька днів після цього, чергового пацюка помітили глядачі каналу ITV.

24 січня з'явилася інформація про те, що на Даунінг-стріт, 10, не збираються заводити кота, який міг би ловити пацюків, однак тепер в резиденції прем'єр-міністра все ж таки вирішили переглянути питання про нового вихованця.

За словами співрозмовника видання, поки кота не обрали, але незабаром це станеться. Вихованця для резиденції Кемерона, швидше за все, візьмуть у розпліднику Battersea Dogs and Cats Home - одному з найвідоміших притулків для бездомних тварин у Великобританії.

Нагадаємо, в 2006 році у Великобританії помер знаменитий кіт, який проживав у резиденції прем'єр-міністра - в будинку номер 10 на Даунінг-стріт в Лондоні. Кіт по кличці Хамфрі помер у віці 18 років, у сні в будинку одного з чиновників резиденції, який забрав його до себе кілька років тому.

Читайте також:

Пацюк, що пробіг біля резиденції британського прем’єра, став хітом на YouTube (відео)

Учасників реаліті-шоу засудили за вбитого на обід щура

У Папуа-Новій Гвінеї виявлені величезні пацюки

Повʼязані теми:

Наступна публікація