Через помилку в Facebook на день народження школярки прийшли 1600 людей

Через помилку в Facebook на день народження школярки прийшли 1600 людей

Ілюстрація / Фото: The Wall Street Journal

Дівчина розмістила на своїй сторінці у Facebook запрошення на свій 16 день народження, яке через помилку в мережі прийняли 15 тисяч осіб, а прийшли 1600.

Мешканка Гамбурга змушена була звернутися в поліцію і втекти з власного будинку через помилку в соціальній мережі Facebook, яка призвела до того, що на її день народження прийшли 1600 осіб.

Дівчина на ім'я Тесса розмістила на своїй сторінці у Facebook запрошення на свій 16 день народження, яке через помилку в мережі прийняли 15 тисяч осіб, повідомляє представник місцевої поліції Мірко Штрейбер.

До будинку дівчини прийшли 1600 з усіх запрошених. Молоді люди зібралися навпроти її дому, і близько 100 поліцейським довелося стежити за дотриманням порядку з 7 години вечора до 2 години ночі. Тесса випадково забула відзначити у Facebook свою вечірку як закриту, повідомила поліція.

Одинадцятьох осіб затримали за різні правопорушення, від нанесення тілесних ушкоджень до заподіяння матеріальних збитків.

"У цілому це була спокійна вечірка. Було кілька випадків порушень, скоєних, переважно, в стані алкогольного сп'яніння. У Гамбурзі відбувалися і набагато більші організовані заходи, але це сміливо може вважатися найбільшою неорганізованою вечіркою на честь святкування дня народження", - додав Штрейбер.

Відзначимо, раніше схожа ситуація сталася у Британії. Британська школярка з графства Хертфордшир, Ребека Джавелю вирішила запросити на свій 15-й день народження гостей через Facebook і помилково адресувала його всім охочим - в результаті на свято зібралися прийти понад 21 тисяча гостей.

Читайте також:

Винайдено бікіні, що заряджає мобільні телефони

У Франції заборонили говорити слова "Twitter" і "Facebook"

Грабіжник зламав пістолет під час пограбування фаст-фуду

У США поліцейські застрелили штучного алігатора

Повʼязані теми:

Наступна публікація