Засновник Facebook власноруч вбиває тварин, а потім їх їсть

Марк Цукерберг розповів, що може їсти м’ясо тільки тих тварин, яких убив власноруч.

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг розповів про те, що відтепер їсть м'ясо тільки тих тварин, яких убив власноручно.

"Цього року я практично став вегетаріанцем, тому що дозволяю собі їсти м'ясо тільки тих тварин, яких убиваю сам. Багато з людей забувають про те, що щораз, коли вони їдять м'ясо, це означає вбивство живої істоти. Моєю метою було не дати собі забути про це", - заявив Цукерберг.

Керівник Facebook назвав свій новий підхід до харчування позитивним досвідом, тому що тепер він їсть набагато більше здорової їжі і багато чого довідався про вирощування тварин і догляд за ними. Першою жертвою Цукерберга став омар, якого він зварив живцем. Зі слів Марка, вчинити перше вбивство було дуже важко в емоційному плані.

Як консультант Цукерберга виступив кухар Джесс Кул, який працює в Пало-Альто неподалік від офісу Facebook. Після розправи над омаром кухар відвіз Цукерберга на ферму і дав йому поради, як найбільш безболісно вбити курча, свиню та козу.

"Він перерізував козі горло ножем - це найбільш гуманний спосіб", - розповів Кул.

Гендиректор Facebook назвав свій новий принцип "персональним викликом". Такі "виклики" Цукерберг регулярно придумує для себе - торік він почав учити китайську мову, що, зокрема, надихнуло його на поїздку в Китай, а також на вивчення китайської історії та культури.

Як повідомлялося раніше, у лютому Марк Цукерберг був змушений звернутися до поліції за фактом переслідування, яке здійснював щодо нього якийсь 31-річний Прадіп Мануконда.

Читайте також:

Цукерберг зустрівся з актором, що зіграв його у "Соціальній мережі"

Обама, Цукерберг та Ассанж увійшли до списку найцікавіших людей США

Time обрав "Людиною року" засновника Facebook

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: