"Чоловіки кидають мене": модель OnlyFans заявила, що не може знайти кохання через роботу

"Чоловіки кидають мене": модель OnlyFans заявила, що не може знайти кохання через роботу

"Чоловіки кидають мене": модель OnlyFans заявила, що не може знайти кохання через роботу

Фото: mirror.co.uk

На пікантних знімках дівчина щомісяця заробляє £15 тис. Вона заявляє, що розчарована упередженістю чоловіків.

Ексбортпровідниця з Англії щомісяця заробляє 15 тисяч фунтів на пікантних знімках, однак не може піти на побачення, бо чоловіки кидають її через нову роботу.

Історію 27-річної Аманди Соммер з Хартлпула розповідає The Mirror.

Молода британка звільнилася з посади бортпровідниці RyanAir в минулому році, щоб стати штатною моделлю OnlyFans. Тепер дівчина щомісяця заробляє 15 тисяч фунтів стерлінгів (понад 563 тисячі гривень).

Попри шалені заробітки, Аманда скаржиться на "самотність" і висловлює незадоволення тим, що через нову роботу не може знайти кохання. 

Модель вказує, що чоловіки часто кидають її, коли дізнаються, як дівчина заробляє на життя. Британка каже, що "розчарована" тим, що хлопці недостатньо "відкриті", щоб прийняти її такою, яка вона є.

"Я дуже засмучена, тому що через це я взагалі не можу стримувати хлопця. Я просто думаю, що хлопцям слід бути більш неупередженими. Це не чесно", - вважає дівчина.

Останній хлопець Аманди пішов з їхніх відносин після того, як відкрив для себе її новий кар'єрний шлях, і тепер інші чоловіки, з якими вона намагається зустрічатися, продовжують робити те ж саме.

"Це продовжує відбуватися - хлопці, з якими я спілкуюся, постійно дізнаються і засмучуються через те, що я збрехала їм про те, що я роблю, але якщо б я був відверта з ними, вони б не хотіли мати з мною нічого спільного", -  ділиться модель.

Аманда вважає, що чоловіки, з якими вона зустрічається, "заздрять" її статкам і необхідності розмовляти з іншими хлопцями через застосунок. Красуня додала, що стала "замкнутою" після початку кар'єри в OnlyFans і тепер страждає від "самотності".

Фото: mirror.co.uk

Як повідомлялося, зірка комедійного серіалу Disney "Хлопець пізнає світ" Мейтленд Ворд розповість у мемуарах, чому залишила роботу в Голлівуді задля кар'єри в порноіндустрії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація