Дніпрянин змайстрував робота, який готує чай на будь-який смак

Дніпрянин змайстрував робота, який готує чай на будь-який смак

Пропорції кожен може підлаштувати під себе

Коли лінощі - рушій прогресу. Робота, який сам готує чай, створив дніпрянин Ігор Кочет. Напоями від розумної машини вже насолоджується родина винахідника. А друзі та родичі приходять на екскурсії, йдеться в сюжеті ТСН.12.00. 

Чашка на платформі сама починає рух. Попереду заплановані зупинки. Спочатку цукор, потім засипається чай. І врешті розпочинається партія чайника. Щойно окріп готовий.

«Смачно, так як я люблю. Пропорції такі, як я обираю», - каже дружина винахідника.

За власним рецептом чаєробот дозволяє обирати пропорції за смаком. У повному оберті – три ложки цукру на чашку. Це був сюрприз на день народження дружини. Пані Людмила каже, що спершу очам не повірила, а під час першого випробування навіть злякалась.

«Мені було страшно, що чайник не зрозуміє, що потрібно зупинитися і переллє воду. Але тут він наливає стільки, скільки потрібно і зупиняється, повертається назад», - дивується жінка.

Відео Чайний робот: дніпрянин сконструював машину, яка сама готує чай

Робота, що сам готує чай, створив дніпрянин Ігор Кочет. Напоями від розумної машини вже насолоджується родина винахідника, а друзі та родичі приходять на екскурсії. 

Чайний робот: дніпрянин сконструював машину, яка сама готує чай

Це спеціальні вусики усе контролюють. А всередині чаєробота схована ціла система управління.

Два тижні секретної роботи – конструював, пиляв та проводив експерименти Ігор Кочет потай від дружини, щоб не розкрити завчасно сюрприз.

Організатор активного відпочинку та інженер гірничого видобування за освітою – Ігор Кочет зізнається, що багато деталей розробляв навмання.

«Знайшов відповідний моторчик з якогось принтера. Просто він зручний і класний, що такий низький», - каже майстер.

Вручну випилював банки, друкував деталі, підбирав моторчики і мікросхеми та програмував систему.

Тепер друзі та родичі напрошуються до нього на екскурсії.

На чаєроботі винахідник не зупинився. Після цього виготовив апарат, що сам готує коктейлі. Коктейлемашину вже придбав столичний бар. А от чаєробот не продається. Бо він задля відпочинку дружини. Заради її втіхи винахідник вже готовий до нових експериментів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів