Ейфелеву вежу зроблять музичним інструментом

Ейфелеву вежу зроблять музичним інструментом

Ейфелева вежа / Фото: AFP

Композитор з Нью-Йорка має намір записати звуки, які виходять при використанні Ейфелевої вежі в якості перкусії і створити музичну композицію.

Нью-йоркський композитор Джозеф Бертолоцці отримав від компанії, що управляє Ейфелевою вежею, дозвіл на використання символу Парижа в якості музичного інструмента. Про це повідомляється в блозі The New York Times.

Бертолоцці дозволили записати звуки, які виходять при використанні вежі в якості перкусії. Потім з цих звуків буде створена музична композиція. Кінцевою метою Бертолоцці є живе її виконання на Ейфелевій вежі.

Американцеві не вперше використовувати знамениту архітектурну споруду в якості ударного інструменту. Раніше він витягував звуки з мосту Франкліна Рузвельта через Гудзон.

За словами Бертолоцці, компанія, що відповідає за знамениту паризьке будова, заявила, що нічого не має проти живого концерту, проте не стала давати ніяких обіцянок. Музикант вже почав збір грошей на виступ, який він сподівається дати в 2014 році, коли Ейфелева вежа буде відзначати 125-річний ювілей.

Читайте також:

Емма Ватсон погуляла нічним Парижем у косусі

Коштовності на 25 млн доларів знайшли у стічній канаві в Парижі

Виставка антикварних автомобілів Retromobile у Парижі

Повʼязані теми:

Наступна публікація