Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ілон Маск збільшив свої статки на 2,3 млрд доларів усього за 60 хвилин

Це сталося завдяки зросту ринкової капіталізації його компанії Tesla Inc.

Статки Ілона Маска за годину збільшилися на 2,3 млрд доларів у результаті різкого зросту акцій компанії Tesla Inc. Про це повідомляє Bloomberg.

У середу 29-го січня, у Нью-Йорку, після тривалих торгів, котирування акцій компанії Ілона Маска зросли на 12% до 649 доларів. Це зумовило збільшення статків Маска до приблизно 36 млрд доларів.

Основні інвестиції Маска пов'язані з альтернативною електроенергетикою і комерційними космічними послугами. Підприємець також є главою компанії SpaceX.

Раніше вартість компанії Tesla перевершила General Motors і Ford разом узяті. Показники акцій закріпилися на рекордному рівні. У наступному році компанія планує щорічно випускати на гігафабриці поблизу Берліна близько 500 тисяч електрокарів. До виробничих потужностей поблизу німецької столиці увійдуть і цехи з виготовлення акумуляторів для електромобілів, електродвигунів, а також цех зі складання електромобілів. До автозаводського комплексу належатимуть малярно-лакувальний, ливарний цех, а також цехи з виготовлення ходової й сидінь для електрокарів тощо.

Відео Нова Tesla: чим вразив новий кібер-трак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Tesla: чим вразив новий кібер-трак Ілона Маска

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції