Іспанський собор пропонує віруючим запалювати електронні свічки по телефону

Іспанський собор пропонує віруючим запалювати електронні свічки по телефону

Іспанський собор пропонує віруючим запалювати електронні свічки по телефону

Щоб запалити віртуальну свічку, досить зателефонувати або відправити з мобільного sms-повідомлення.

Кафедральний собор іспанського міста Сантьяго-де-Компостела запропонував парафіянам нову послугу - запалювання свічок віртуальних, встановлених на спеціальних електронних панно.

Послуга повинна виявитися досить зручною для тих, хто не має часу або можливості встановити в церкві традиційну воскову свічку. Щоб запалити віртуальну, досить зателефонувати або відправити з мобільного sms-повідомлення, вартість якого становить 1,39 євро. Також передбачена можливість зробити це по інтернету, оплативши послугу кредитною карткою.

Як тільки людина внесе необхідну суму, на електронному панно тут же запалиться віртуальна свічка. За словами диякона собору Хосе Марії Діаса, послуга допоможе людям, що знаходяться за сотні, а то й тисячі кілометрів від церкви, запалити в ній свічку і помолитися.

При цьому священнослужитель відзначає, що нова система виключає можливість виникнення пожеж в церкві, захищає її оздоблення від шкідливих продуктів горіння свічки і є ще одним джерелом доходів церкви.

Віртуальні вівтарі невдовзі мають з'являться в кількох церквах Андалусії. Сприяти популяризації нової послуги повинна акція, в рамках якої всім, хто зареєструється на сайті "Моя свічка", безкоштовно буде надана одна віртуальна свічка.

Раніше повідомлялося, що зроблена з льоду румунська церква, в якій заборонили запалювати свічки, стала користуватися скаженою популярністю.

Читайте також:

Австралійський ресторан покарали за дискримінацію собаки

В Австралії півтораметровий крокодил зірвав заняття з аквааеробіки

Винайдено жіночий презерватив

Повʼязані теми:

Наступна публікація